ЗМІНИ ДО КАЛЕНДАРНОГО ПЛАНУ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ ЗАХОДІВ З ФРІ-ФАЙТУ НА 2016 РІК

16 Feb 2016

ВАЖЛИВО!!!!

 

Цим офіційно повідомляємо, що через об'єктивні причини змушені внести зміни в раніше анонсований Календарний план всеукраїнських заходів з фрі-файту на 2016-й рік:

 

1. Чемпіонат України в розділі ріал файт серед юніорів, попередньо запланований на 08-10 квітня у місті Дніпропетровськ, буде перенесено на 13-15 травня до м. Ірпінь;

 

2. 09 квітня у м. Дніпропетровськ традиційно фрі-файт візьме участь всеукраїнським турніром (всі вікові групи та вагові категорії) в рамках Кубку Співдружності бойових мистецтв.

 

3. 10 квітня у м. Кривий Ріг відбудеться відкритий всеукраїнський турнір з фрі-файту "Сильні Духом" - 2. В основний кард заплановано матчева зустріч "Україна - Азербайджан", в попередніх поєдинках візьмуть участь фінальні пари КСБМ (за згодою).

 

4. 13-15 травня у м. Ірпінь відбудеться Чемпіонат України в розділі ріал файт серед дорослих (як і було заплановано) і юніорів (перенесено з квітня з м. Дніпропетровськ).

 

5. 28-30 жовтня Чемпіонат України серед молодших та старших юнаків, запланований у м. Кіровоград, буде перенесено до м. Кременчуг.

 

Відповідні зміни будуть відправлені до Міністерства молоді та спорту України для внесення в Єдиний календарний план спортивних заходів України на 2016 рік. На разі просимо їх врахувати у плануванні підготовки Збірних областей до виступів у змаганнях.